środa, 27 maja 2015

Cebulice syberyjskie

Dzisiaj mam dla Was zdobienie z uroczymi kwiatuszkami, które namalowałam już jakiś czas temu, powoli nadrabiam zaległości :) Mowa o cebulicach syberyjskich, które w dużych ilościach kwitną wiosną w Parku Klepacza w Łodzi i tworzą przepiękny, kwiatowy dywan. 


Trafiliśmy na moment, w którym kwiatki dopiero co zaczęły kwitnąć, ale mimo tego udało się uchwycić ładny widok, musicie mi uwierzyć, że później było naprawdę przepięknie :)

Rok temu opublikowałam notkę ze zdobieniem w podobnej tematyce, tyle że główne skrzypce grał dąb Fabrykant - pomnik przyrody. Odsyłam Was także do tamtego posta >kilk<.


poniedziałek, 18 maja 2015

Pastele i holo ćwieki

Tej wiosny zdecydowanie najczęściej na moich paznokciach pojawiają się pastele i biel, neony będą musiały jeszcze chwilę poczekać na swoją kolej :) Tym razem wersja multikolorowa z akcentem motylków i holograficznych ćwieków z allepaznokcie. Długo musiały czekać na swoją kolej bo jeśli już wybierałam ćwieki, to jednokolorowe, a tutaj wpasowały się one idealnie. Na końcu wpisu jeszcze kawałek mnie z kolorową kreską na powiece :)środa, 6 maja 2015

Marynarskie paznokcie + kilka zdjęć z Gdańska

fot. Marcin Stempień

Pod koniec marca byłam w Gdańsku ze znajomym, bilety lotnicze za 9 zł z Modlina, więc długo się nie zastanawialiśmy :) Okazuje się że z Łodzi ciężko o dobry dojazd w rozsądnej cenie na to lotnisko, w drodze powrotnej odwołali nam lot, ale to i tak nie popsuło nam humorów. W końcu pierwszy raz leciałam samolotem :D
Oczywiście lecąc do nadmorskiego miasta musiałam nawiązać zdobieniem paznokci do klimatu tego miejsca :) Powstało nieklasyczne, marynarsko-pirackie zdobienie w moich ulubionych, wiosennych kolorach. Przemyciłam też serduszka, co sprawiło, że całość wygląda jeszcze bardziej dziewczęco. A Wy co sądzicie o takiej wersji kolorystycznej, przekonuje Was, czy postawilibyście jednak na granat i czerwień?