poniedziałek, 8 lutego 2016

Orly Color Blast 50132 Urban Style

Hej, dzisiaj mam dla Was recenzję lakieru od Orly Color Blast z kolekcji jesiennej DTLA. Piękny, granatowy kolor skradł moje serce, a czy formuła lakieru także? Czytajcie dalej :)

Jak już wspomniałam, kolor bardzo przypadł mi do gustu, ciągle spoglądałam na swoje paznokcie i się po cichu zachwycałam :D Powiedziałabym, że jest dosyć elegancki, ale na co dzień jak najbardziej się nadaje. Żeby uzyskać pełne krycie potrzebne są dwie warstwy, warto postarać się, by nałożyć je równomiernie. Konsystencja lakieru jest dosyć rzadka, ale w ogóle nie spływa i ładnie się rozprowadza, można spokojnie zrobić kilka pociągnięć. Lakier wysycha szybko i jeśli nie macie za dużo czasu na manicure, to jest on zdecydowanie dobrą opcją. Na uwagę zasługuje też bardzo wygodna nakrętka, zarówno ze względu na kształt, jak i materiał :) Jeśli chodzi o zmywanie, to użyłam zmywacza bez acetonu, lakier dobrze się usuwa i nie zostawia on przebarwień na paznokciach. W sklepie internetowym colorblast.pl za ten lakier zapłacicie 29,90 zł.
To mój trzeci lakier od Orly Color Blast i spisuje się tak samo dobrze jak dwa poprzednie (pisałam o nich tutaj - Muscle BeachRollerbabes ) i szczerze Wam je polecam :)